GKP KAROL PĘPLINO - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

20

02-2018

wtorek

19:30 - 21:00 TRENING SENIORÓW (STADION 650-LECIA W SŁUPSKU).

21

02-2018

środa

19:45 - 21:00 TRENING JUNIORÓW (STADION 650-LECIA W SŁUPSKU).

22

02-2018

czwartek

19:30 - 21:00 TRENING SENIORÓW (STADION 650-LECIA W SŁUPSKU).

23

02-2018

piątek

19:45 - 21:00 TRENING JUNIORÓW (STADION 650-LECIA W SŁUPSKU).

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

15:00 MECZ SPARINGOWY: KAROL PĘPLINO - SŁUPIA KOBYLNICA (BOISKO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ PRZY UL. ZIELONEJ W SŁUPSKU).

26

02-2018

pon.

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 598, wczoraj: 374
ogółem: 3 208 757

statystyki szczegółowe

FlagCounter

Wydarzenia

PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU DLA KAROLA PĘPLINO

  • autor: BUCEK81, 2018-02-12 17:00

 

 

 

 

Kliknij na banner aby przekazać nam 1% swojego podatku!

 

 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.


Aktualności

MECZE SPARINGOWE LIGOWYCH RYWALI

  • autor: BUCEK81, 2018-02-16 19:21

Przedstawiamy raport z wynikami rozegranych meczów sparingowych przez drużyny grające w słupskiej klasie okręgowej:

STAL JEZIERZYCE (1 miejsce): Karol Pęplino 6:3.

SPARTA SYCEWICE (2 miejsce): Start Miastko 1:1, Anioły Garczegorze 4:1, Gryf Słupsk (juniorzy A) 3:2.

JANTAR USTKA (3 miejsce): LKS Czaniec 1:3, Czarni Olecko 2:4, Bytovia II Bytów 1:0.

PIAST CZŁUCHÓW (4 miejsce): Start Miastko 0:2, Gwiazda Karsin 2:7.

MYŚLIWIEC TUCHOMIE (5 miejsce): Karol Pęplino 1:1, Orkan Gostkowo 1:2.

MKS DEBRZNO (6 miejsce): Orkan Śmiłowo 1:8, Sparta Złotów 2:2.

LEŚNIK CEWICE (7 miejsce): Pogoń II Lębork 3:1, Pogoń II Lębork 4:0.

BRDA PRZECHLEWO (8 miejsce): Grom Więcbork 4:9, Bytovia II Bytów 0:7.

JANTARIA POBŁOCIE (9 miejsce): nie grali.

ECHO BIESOWICE (10 miejsce): nie grali.

KAROL PĘPLINO (11 miejsce): Myśliwiec Tuchomie 1:1, Stal Jezierzyce 3:6.

KS WŁYNKÓWKO (12 miejsce): KS Damnica 1:3.

CZARNI CZARNE (13 miejsce): Włókniarz Okonek 6:3, Chojniczanka II Chojnice 0:7.

ZAWISZA BORZYTUCHOM (14 miejsce): GTZ Czarna Dąbrówka 9:3.

DIAMENT TRZEBIELINO (15 miejsce): nie grali.

KASZUBIA STUDZIENICE (16 miejsce): GTS Czarna Dąbrówka 2:1, Kaszubia Kościerzyna 0:5.


JUNIORZY A: PRZEGRANY SPARING Z JUNIORAMI MŁODSZYMI GRYFA...

  • autor: BUCEK81, 2018-02-16 19:15

W pierwszym meczu sparingowym w okresie przygotowawczym juniorzy starsi Karola/Milarex-u Pęplino zagrali na sztucznym boisku w Słupsku z miejscowym Gryfem (juniorzy młodsi). Mecz zakończył się wysoką wygraną podopiecznych Marcina Rusakiewicza 6:1, którzy przez cały mecz posiadali inicjatywę.

GRYF SŁUPSK (JUNIORZY B - KAROL/MILAREX PĘPLINO (JUNIORZY A) 6:1 (2:0)
BRAMKI DLA GRYFA: Antoni Gulbiński (2), Marcel Pietrykowski (2), Karol Lutkiewicz i Kacper Formela.
BRAMKA DLA KAROLA/MILAREX-u: Bartosz Pianka.
GRYF: Kaniowski - Barszcz, Panasiuk, Janikiewicz, Diegner, Skurnóg, Pietrykowski, Krzyżanowski, Formela, Gulbiński, Lutkiewicz.
NA ZMIANY WESZLI: Labryga, Czyżewski, Kosiński, Miotk, Foit, Piotrowski i Kowalewski.
KAROL/MILAREX: Dorawa - Goch, Pawłowski, Kalinowski, Matulewicz, Lemański, Szewczyk, Marsz, Gleba, Pigoń, Pianka.
NA ZMIANY WESZLI: Romejko, Pietrasiński, Leśniak, Szuńko, Szymczyk, Kordian Lubański, Furmańczyk, Kapelańczyk, Grybisz i Rogalka.
SĘDZIOWAŁ: Wojciech Wit (Słupsk) jako główny.

SENIORZY: PORAŻKA W SPARINGU ZE STALĄ JEZIERZYCE

  • autor: BUCEK81, 2018-02-16 19:14

W drugim swoim meczu sparingowym piłkarze Karola Pęplino zmierzyli się w Słupsku z liderem słupskiej klasy okręgowej Stalą Jezierzyce. Mecz zakończył się wynikiem hokejowym 6:3 dla podopiecznych Dariusza Miecznikowskiego, którzy na tle pęplinian wyglądali zdecydowanie lepiej. Po grze drużyny z Pęplina było widać zmęczenie ciężkimi treningami. Kolejny mecz sparing podopieczni Marka Godlewskiego rozegrają 25 lutego (niedziela) o godz.15.00 w Słupsku z wiceliderem klasy A (grupa 1) Słupią Kobylnica.

KAROL PĘPLINO - STAL JEZIERZYCE 3:6 (1:3)
BRAMKI DLA KAROLA: Kamil Kamiński (2) i Karol Petrus.
BRAMKI DLA STALI: Maciej Miecznikowski (4), Piotr Bentkowski i Mariusz Zakrzewski.
KAROL: Marcin Petrus - Michał Lubański, Kostka, Janik, Hyjek, Patryk Lubański, Ziembiński, Karol Petrus, Gołąb, Gołaszewski, Kiełczykowski.
NA ZMIANY WESZLI: Gruszka, Kamiński i Romejko.
STAL: zawodnik testowany - Sadura, Pakuła, Skórcz, Zakrzewski, Skierka, Perlański, Perkowski, Strzębała, Bentkowski, Miecznikowski.
NA ZMIANY WESZLI: Żurek, Czaiński i Rozgowski.
SĘDZIOWALI: Wojciech Wit (Słupsk) jako główny oraz Łukasz Jach (Słupsk) i Janusz Jaromij (Zajączkowo) jako asystenci.

ZAPOWIEDŹ WEEKENDOWYCH SPARINGÓW

  • autor: BUCEK81, 2018-02-12 22:11

Coraz więcej drużyn słupskiej klasy okręgowej rozgrywa mecze sparingowe. Poniżej przedstawiamy zapowiedź weekendowych spotkań:

ndz.15:00 Stal Jezierzyce - Karol Pęplino (Słupsk)

pon.18:00 Gryf Słupsk (juniorzy A) - Sparta Sycewice (Słupsk)

                  Jantar Ustka - nie grają

sob.18:30 Piast Człuchów - Gwiazda Karsin (Chojnice)

ndz.13:30 Myśliwiec Tuchomie - Gryf Słupsk (juniorzy A) (Bytów)

sob.11:00 Sparta Złotów - MKS Debrzno (Wałcz)

 pt. 19:30 Pogoń II Lębork - Leśnik Cewice (Lębork)

ndz.11:00 Bytovia II Bytów - Brda Przechlewo (Bytów)

                 Jantaria Pobłocie - nie grają

                 Echo Biesowice - nie grają

sob.15:30 KS Włynkówko - KS Damnica (Włynkówko)

ndz.11:00 Chojniczanka II Chojnice - Czarni Czarne (Chojnice)

ndz.15:00 Zawisza Borzytuchom - GTS Czarna Dąbrówka (Bytów)

                 Diament Trzebielino - nie grają

sob.17:00 Kaszubia Kościerzyna - Kaszubia Studzienice (Stężyca)


RELACJA LIVE Z MECZU KAROL - STAL

  • autor: BUCEK81, 2018-02-11 12:12

Relacja LIVE z meczu sparingowego Karol Pęplino - Stal Jezierzyce

kliknij >>TUTAJ<<

🏆 MECZ SPARINGOWY
⚽️ KAROL PĘPLINO - STAL JEZIERZYCE
📆 18.02.2018 (NIEDZIELA)
🕔 15:00
🌆 SŁUPSK, UL. ZIELONA 9 (BOISKO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ)

JUNIORZY A: ZAPOWIEDŹ SPARINGU Z GRYFEM SŁUPSK (JUNIORZY B)

  • autor: BUCEK81, 2018-02-11 12:12

W niedzielę o godz.10:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Słupsku juniorzy A Karola/Milarex-u Pęplino rozegrają pierwszy mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Przeciwnikiem młodych pęplinian będą juniorzy B Gryfa Słupsk, którzy występują w rozgrywkach ligi wojewódzkiej.

MECZ SPARINGOWY
GRYF SŁUPSK (JUNIORZY B) - KAROL/MILAREX PĘPLINO (JUNIORZY A)
NIEDZIELA, GODZ.10:00
SŁUPSK, UL. ZIELONA 9

SENIORZY: ZAPOWIEDŹ SPARINGU ZE STALĄ JEZIERZYCE

  • autor: BUCEK81, 2018-02-11 12:11

W niedzielę o godz.15:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Słupsku piłkarze Karola Pęplino rozegrają drugi mecz sparingowy w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Przeciwnikiem podopiecznych Marka Godlewskiego będą piłkarze Stali Jezierzyce, którzy podobnie jak pęplinianie występują w rozgrywkach słupskiej klasy okręgowej i są liderami tabeli po rundzie jesiennej.

MECZ SPARINGOWY
KAROL PĘPLINO - STAL JEZIERZYCE
NIEDZIELA, GODZ.15:00
SŁUPSK, UL. ZIELONA 9

MECZE SPARINGOWE LIGOWYCH RYWALI

  • autor: BUCEK81, 2018-02-11 11:14

Przedstawiamy raport z wynikami rozegranych meczów sparingowych przez drużyny grające w słupskiej klasie okręgowej:

STAL JEZIERZYCE (1 miejsce): nie grali.

SPARTA SYCEWICE (2 miejsce): Start Miastko 1:1, Anioły Garczegorze 4:1.

JANTAR USTKA (3 miejsce): LKS Czaniec 1:3, Czarni Olecko 2:4, Bytovia II Bytów 1:0.

PIAST CZŁUCHÓW (4 miejsce): Start Miastko 0:2.

MYŚLIWIEC TUCHOMIE (5 miejsce): Karol Pęplino 1:1.

MKS DEBRZNO (6 miejsce): Orkan Śmiłowo 1:8.

LEŚNIK CEWICE (7 miejsce): Pogoń II Lębork 3:1.

BRDA PRZECHLEWO (8 miejsce): Grom Więcbork 4:9.

JANTARIA POBŁOCIE (9 miejsce): nie grali.

ECHO BIESOWICE (10 miejsce): nie grali.

KAROL PĘPLINO (11 miejsce): Myśliwiec Tuchomie 1:1.

KS WŁYNKÓWKO (12 miejsce): nie grali.

CZARNI CZARNE (13 miejsce): Włókniarz Okonek 6:3.

ZAWISZA BORZYTUCHOM (14 miejsce): nie grali.

DIAMENT TRZEBIELINO (15 miejsce): nie grali.

KASZUBIA STUDZIENICE (16 miejsce): GTS Czarna Dąbrówka 2:1.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

KAROL PęplinoSŁUPIA Kobylnica
mecz towarzyski
KAROL Pęplino   SŁUPIA Kobylnica
2018-02-25, 15:00:00

Słupsk, ul. Zielona 9 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

Reklama

Ostatnie spotkanie

KAROL PęplinoSTAL Jezierzyce
KAROL Pęplino 3:6 STAL Jezierzyce
2018-02-18, 15:00:00
Słupsk, ul. Zielona 9 (boisko ze sztuczną nawierzchnią)
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
SPARTA Sycewice 9:0 ZAWISZA Borzytuchom (b)
DIAMENT Trzebielino 2:2 BRDA Przechlewo
PIAST Człuchów 8:3 KS Włynkówko (b)
MYŚLIWIEC Tuchomie (b) 1:2 JANTAR Ustka
KASZUBIA Studzienice 1:1 CZARNI Czarne
MKS Debrzno 2:3 STAL Jezierzyce
LEŚNIK Cewice 1:0 ECHO Biesowice (b)
JANTARIA Pobłocie 1:1 KAROL Pęplino

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
JANTAR Ustka - KAROL Pęplino
JANTARIA Pobłocie - KS Włynkówko (b)
PIAST Człuchów - ECHO Biesowice (b)
LEŚNIK Cewice - ZAWISZA Borzytuchom (b)
SPARTA Sycewice - STAL Jezierzyce
MKS Debrzno - CZARNI Czarne
KASZUBIA Studzienice - BRDA Przechlewo
DIAMENT Trzebielino - MYŚLIWIEC Tuchomie (b)

Statystyki drużyny