statystyki szczegółowe

Aktualności

KLASA B: KAROL II - BŁĘKITNI 3:2

• autor: BUCEK81, 2016-09-21 20:07

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosły rezerwy Karola Pęplino, które na swoim boisku pokonały Błękitnych Motarzyno 3:2 strzelając zwycięską bramkę w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Goście pojawili się na boisku w Pęplinie o 16:30 (godzina rozpoczęcia meczu) i prosto z busa wybiegli na boisko. Efekt tego widoczny był w początkowej fazie meczu gdzie przewagę posiadali podopieczni Michała Lubańskiego, którą wykorzystali w 14 minucie po bramce autorstwa Mateusza Tymeckiego. Potem z każdą upływającą minutą do głosu zaczęli dochodzić goście i w 41 minucie doprowadzili do wyrównania kiedy Patryk Hildebrandt w sytuacji sam na sam pokonał Adama Kozłowskiego. W drugiej połowie stroną przeważającą byli motarzynianie, którzy kilka razy byli bliscy pokonania bramkarza Karola. Niewykorzystane sytuacje zemściły w 87 minucie gdy precyzyjnym strzałem popisał się Mateusz Tymecki wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Gospodarze nie zdążyli jeszcze nacieszyć się z prowadzenia, a w 89 minucie był już remis kiedy Patryk Hildebrandt po zagraniu z rzutu wolnego z bliska wpakował futbolówkę do siatki. W tym momencie wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Nic z tych rzeczy, bo w 92 minucie precyzyjnym strzałem przy słupku popisał się Karol Petrus, wykorzystując dośrodkowanie od Radosława Janika. Dzięki tej wygranej drużyna Karola II z dorobkiem czterech punktów na koncie awansowała na dziewiąte miejsce w tabeli.

KAROL II PĘPLINO – BŁĘKITNI MOTARZYNO 3:2 (1:1)
BRAMKI: 1:0 Mateusz Tymecki (14), 1:1 Patryk Hildebrandt (41), 2:1 Mateusz Tymecki (87), 2:2 Patryk Hildebrandt (89), 3:2 Karol Petrus (90+2).
ŻÓŁTE KARTKI: Bewersdorff i Janik (obaj Karol II) oraz Kraszewski (Błękitni).
KAROL II: Kozłowski – Furmańczyk, Hyjek (46 Siutkowski), Janik, Nosal, Konecki (46 Radwański), Rojek (46 Obarowski), Bewersdorff, Łukaszewicz (65 Karol Petrus), Steinke, Mateusz Tymecki.
BŁĘKITNI: Krycki – Kraszewski, Krauze, Paweł Stachowiak (80 Reinert), Sławomir Stachowiak, Pastwa, Skwara, Bałyk, Komar, Szczur, Hildebrandt.
SĘDZIOWAŁ: Marcin Klimaszewski (Słupsk).