statystyki szczegółowe

Aktualności

KLASA B: KAROL II - SSPN MALCZKOWO 7:2

• autor: BUCEK81, 2016-10-04 22:50

Efektowną wygraną zakończył się mecz rezerw Karola Pęplino, które na swoim boisku rozbiły drużynę SSPN-u Malczkowo aż 7:2. Bohaterem meczu okazał się pępliński napastnik Karol Stańczyk, który w pierwszej połowie w odstępstwie 30 minut czterokrotnie umieścił futbolówkę w bramce strzeżonej przez Miłosza Dygulskiego. Poza czterema trafieniami Karola Stańczyka podopieczni Michała Lubańskiego mieli jeszcze kilka dogodnych okazji na strzelenie kolejnych bramek jednak mieli źle ustawione celowniki. W drugiej połowie pępliński bohater opuścił plac gry i nie mógł już śrubować swojego rekordu. Drugą część meczu lepiej zaczęli goście którzy szybko strzelili dwie bramki. Najpierw w 48 minucie Dominik Blank wykorzystał rzut karny, a w 60 minucie Damian Musiał dał nadzieję przyjezdnym na korzystny wynik. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa kiedy Wiktor Pardej w 62 minucie strzelił piątą bramkę dla Karola, a w 68 minucie bramkarz Adam Kozłowski wykorzystał rzut karny po faulu na Patryku Obarowskim. Końcowy wynik spotkania ustalił w 84 minucie Patryk Obarowski, który strzałem zza pola karnego nie dał szans bramkarzowi z Malczkowa.

KAROL II PĘPLINO - SSPN MALCZKOWO 7:2 (4:0)
BRAMKI: 1:0 Karol Stańczyk (14), 2:0 Karol Stańczyk (37), 3:0 Karol Stańczyk (42), 4:0 Karol Stańczyk (44), 4:1 Dominik Blank (48 - karny), 4:2 Damian Musiał (60), 5:2 Wiktor Pardej (62), 6:2 Adam Kozłowski (68 -  karny), 7:2 Patryk Obarowski (84).
ŻÓŁTE KARTKI: Kostka i Radwański (obaj Karol II).
KAROL II: Kozłowski - Furmańczyk (75 Pawłowski), Kostka, Janik, Nosal, Konecki, Siutkowski, Łukaszewicz (55 Pardej), Radwański, Pigoń (69 Matulewicz), Stańczyk (46 Obarowski).
SSPN: Miłosz Dygulski - Michał Suder, Cybula, Pisarek, Majdziński, Konrad Dygulski, Lorenc, Blank, Zientarski, Jakub Suder (46 Wiśniewski), Musiał.
SĘDZIOWAŁ: Filip Stachyra (Bytów).