statystyki szczegółowe

Aktualności

JUNIORZY B: CHROBRY - KAROL 1:4

• autor: BUCEK81, 2016-10-11 20:30

Z tarczą wrócili z Charbrowa juniorzy B Karola Pęplino, którzy pokonali miejscowego Chrobrego 4:1 dzięki czemu utrzymali prowadzenie w tabeli. Podopieczni Dariusza Dorawy odnieśli zasłużoną wygraną, ponieważ w przekroju całego meczu byli drużyną zdecydowanie lepszą. Festiwal strzelecki otworzył w 16 minucie Kacper Kowalewski dla którego był to debiut w drużynie z Pęplina. Jednobramkowe prowadzenie młodych zawodników z Pęplina utrzymało się do zakończenia piereszej połowy. W drugiej odsłonie piłkarze z Pęplina podkręcili tempo czego efektem były kolejne bramki autorstwa Wojciecha KuźniKlaudiusza Romejki i Michała Marsza. Wysokie prowadzenie uśpiło gości, którzy w 76 minucie stracili bramkę, którą strzelił Marcel Wieczorek. Po sobotniej wygranej pęplińska drużyna ma na swoim koncie 16 punktów i o jeden wyprzedza usteckiego Jantara z którym zagra w następnej kolejce.

CHROBRY CHARBROWO - KAROL PĘPLINO 1:4 (0:1)
BRAMKI: 0:1 Kacper Kowalewski (16), 0:2 Wojciech Juźnia (52), 0:3 Klaudiusz Romejko ( 58), 0:4 Michał Marsz (58), 1:4 Marcel Wieczorek (76).
CHROBRY: Cieszkowski - Ronszkowski, Miedziński (73 Kruzel), Polewik (41 Śmiechowski), Tomasz Godula, Ślusarek, Renk (41 Malicki), Konczalski (75 Czupryniak), Wieczorek, Kruszyński, Szymichowski.
KAROL: Dorawa - Goch, Karkocki, Główczewski, Kowalski (74 Kędzior), Kordian Lubanski (62 Bednarek), Foit (62 Lemański), Romejko, Marsz, Kuźnia (71 Szymczyk), Kowalewski.
SĘDZIOWAŁ: Jakub Gralak (Czarna Dąbrówka).