statystyki szczegółowe

Aktualności

JUNIORZY B: KAROL - JANTAR 0:1

• autor: BUCEK81, 2016-10-20 20:48

W meczu dwóch pierwszych drużyn w ligowej tabeli juniorzy B Karola Pęplino po zaciętym meczu musieli uznać wyższość usteckiego Jantara przegrywając 0:1. Mecz jak przystało na dwie czołowe drużyny mógł się podobać kibicom. Pierwsza połowa była wyrównana, gdzie obie drużyny stworzyły sobie okazje do strzelenia bramek, jednak w dobrej dyspozycji byli obaj bramkarze i nie dali się zaskoczyć. Tak więc obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku bezbramkowym. W drugiej odsłonie młodzi pęplinianie opadli z sił i inicjatywę przejęli podopieczni Radosława Łukasika. Swoją przewagę udokumentowali w 64 minucie kiedy Patryk Wierzbicki wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową skierował piłkę do pustej bramki. Od tego momentu na boisku zrobiło się nerwowo, a zawodnicy obu ekip nie szczędzili sobie złośliwości. Efektem ostrej gry były dwie czerwone i dziewięć żółtych kartek, które musiał pokazać zawodnikom obu drużyn sędzia Bartłomiej Tutak. Goście utrzymali jednobramkowe prowadzenie do końcowego gwizdka arbitra i mogli cieszyć się z wygranej i objęcia prowadzenia w tabeli.

KAROL PĘPLINO - JANTAR USTKA 0:1 (0:0)
BRAMKA: 0:1 Wiktor Wierzbicki (64 - głową).
ŻÓŁTE KARTKI: Goch (x2), Romejko, Karkocki i Lubański (wszyscy Karol) oraz Rudyk, Patryk Wierzbicki (x2) i Borny (wszyscy Jantar).
CZERWONE KARTKI: Goch (Karol) w 74 minucie w konsekwencji dwóch żółtych kartek oraz Patryk Wierzbicki (Jantar) w 67 minucie w konsekwencji dwóch żółtych kartek.
KAROL: Dorawa - Goch, Karkocki, Główczewski, Kowalski, Azarko (32 Foit), Romejko, Kordian Lubanski, Marsz, Kowalewski (41 Szymczyk).
JANTAR: Prądziński - Kamiński, Kumór, Łachwa, Niemiec, Maciej Brzostowicz (41 Borny), Borkowski, Patryk Wierzbicki, Rudyk, Wiktor Wierzbicki (74 Lisowski), Kąkol (6 Kreft, 58 Szreder).
SĘDZIOWAŁ: Bartłomiej Tutak (Starnice).