statystyki szczegółowe

Aktualności

JUNIORZY B: KAROL - SKOTAWIA 3:2

• autor: BUCEK81, 2016-11-12 21:47

W jesienno - zimowej scenerii przyszło grać juniorom B Karola Pęplino i Skotawii Dębnicy Kaszubskiej. Faworytem ostatniego meczu w rundzie jesiennej byli podopieczni Dariusza Dorawy. Niespodziewanie jednak to goście lepiej rozpoczęli mecz i po 11 minutach prowadzili już 2:0 po bramkach Olafa Kuca - Mikłaszewicza i Sebastiana Pawlaka. Na szczęście młodzi pęplinianie nie poddali się i zaczęli odrabiać straty.

więcej o meczu w rozwinięciu newsa...

W 15 minucie Kacper Kowalewski strzelił kontaktową bramkę i wynik 1:2 utrzymał się do zakończenia pierwszej połowy. Drugą odsłonę znakomicie rozpoczęli gospodarze, którzy w 42 minucie za sprawą Kordiana Lubańskiego doprowadzili do wyrównania. Zawodników Karola nie zadawalał remis i dążyli do strzelenia zwycięskiej bramki. Sztuka ta udała się im w 56 minucie, a tym który umieścił futbolówkę w siatce okazał się Klaudiusz Romejko. Drużyna z Pęplina jedno bramkowe prowadzenie utrzymała do końcowego gwizdka arbitra Przemysława Borowskiego i mogła się cieszyć z siódmej wygranej w sezonie. Podopieczni Dariusza Dorawy zakończyli rundę jesienną na wysokim trzecim miejscu z dorobkiem 23 punktów co jest dużym osiągnięciem.

KAROL PĘPLINO - SKOTAWIA DĘBNICA KASZUBSKA 3:2 (1:2)
BRAMKI: 0:1 Olaf Kuc - Mikłaszewicz (6), 0:2 Sebastian Pawlak (11), 1:2 Kacper Kowalewski (15), 2:2 Kordian Lubański (42), 3:2 Klaudiusz Romejko (56).
ŻÓŁTE KARTKI: Lemański, Goch i Główczewski (wszyscy Karol) oraz Stępniewski (Skotawia).
KAROL: Dorawa - Goch, Karkocki, Główczewski, Kowalski, Lemański (41 Romejko), Kuźnia, Lubański (54 Azarko), Kowalewski, Marsz, Szymczyk (41 Foit).
SKOTAWIA: Gardzielewski - Rudzikiewicz, Żukowski, Patryk Guziński, Stępniewski, Pawlak (57 Radosław Guziński), Kościecha (63 Brzóska), Kuc - Mikłaszewicz (57 Sitkowski), Płaczkiewicz (54 Piasecki), Kluza (63 Mierzejewski), Benewiat.
SĘDZIOWAŁ: Przemysław Borowski (Słupsk).