UROCZYSTE PODSUMOWANIE 2016 ROKU

• autor: BUCEK81, 2016-12-02 21:53

W restauracji "Słupskie Smaki" odbyło się uroczyste podsumowanie 2016 roku w pęplińskim klubie. Na wstępie prezes klubu Marcin Petrus statystycznie podsumował występy naszych wszystkich drużyn oraz serdecznie podziękował trenerom Markowi Godlewskiemu (pierwsza drużyna seniorska), Michałowi Lubańskiemu (drugą drużyna seniorska), Wiesławowi Petrusowi oraz Maciejowi Czaszejko (obaj juniorzy A) i Dariuszowi Dorawie (juniorzy B) za zaangażowanie w prowadzenie z sukcesami naszych drużyn. Wielkie słowa podziękowania skierowane zostały również do zawodników wszystkich naszych drużyn za godne reprezentowanie pęplińskich barw.

więcej w rozwinięciu newsa...

Na duże słowa pochwały w szczególności zasłużyli zawodnicy pierwszej drużyny, którzy w całym 2016 roku w rozgrywkach słupskiej klasy okręgowej wywalczyli 64 punkty (20 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek) co jest najlepszym osiągnięciem w 45 - letniej historii klubu. Bardzo dumny z osiągnięć swoich podopiecznych był trener Marek Godlewski, który wierzy, że po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym drużynę będzie stać na ukończenie sezonu na podium. Kilka ciepłych słów padło w kierunku wiceprezesa Macieja Czaszejko, który swoją ciężką pracą pozyskuje nowych sponsorów dzięki czemu klub może normalnie funkcjonować. Prezes Marcin Petrus w swoim przemówieniu powiedział, że nie wyobraża sobie pracy w zarządzie bez osoby Macieja Czaszejko. Później głos zabrał wiceprezes Maciej Czaszejko, który podziękował wszystkim zawodnikom, trenerom i działaczom za wspaniałe chwile wspólne spędzone przez cały rok. Po Macieju Czaszejko głos zabrała wójt Gminy Ustka Pani Anna Sobczuk - Jodłowska, którya podziękowała za godne reprezentowanie usteckiej gminy przez naszych piłkarzy oraz powiedziała, że jest dumna za profesjonalne zarządzanie klubem przez zarząd. Zarząd pęplińskiego klubu pamiątkowymi statuetkami oraz klubowym pamiątkami podziękował Pani Annie Sobczuk - Jodłowskiej (wójt Gminy Ustka), Państwu Agnieszce i Jackowi Ligęza (właściciele firmy PPHU Karol Sp.J.) oraz Pani Jadwidze Kasprzak (prezes firmy Euro - Industry) i Panu Karolowi Kasprzakowi (członek zarządu firmy Milarex) za finansowe oraz rzeczowe wspieranie pęplińskiego klubu. Po oficjalnych przemówieniach wszyscy zasiedli do suto zastawionych stołów i do późnych godzin wieczornych wspominali wspaniałe chwile z 2016 roku.