statystyki szczegółowe

Aktualności

SPARING NR.1: DARŁOVIA - KAROL 2:1

• autor: BUCEK81, 2017-02-10 09:10

W pierwszym meczu sparingowym w okresie przygotowawczym piłkarze Karola Pęplino zagrali w Darłowie z miejscową Darłovią (koszalińska regionalna klasa okręgowa) prowadzoną przez Łukasza Jarosiewicza. Dla drużyny gospodarzy był to już czwarty mecz sparingowym (3 wygrane i 1 remis), natomiast pęplinianie po raz pierwszy wyszli na boisko po ciężkich treningach na hali i bieżni. Mecz był wyrównanym widowiskiem i zakończył się wygranym darłowian 2:1. Goście do przerwy prowadzili 1:0 po bramce Adama Gołębia, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Karola Petrusa. W drugiej połowie bramki strzelali już tylko gospodarze, a do bramki Marcina Petrusa trafiali Wiktor Sawicki i Piotr Stołowski. Trener Marek Godlewski, który sprawdził 17 zawodników był zadowolony z gry swojej drużyny na typ etapie przygotowań. Kolejny mecz sparingowym piłkarze z Pęplina rozegrają 19 lutego (niedziela) o godzinie.15:00 w Słupsku z Granitem Kończewo.

DARŁOVIA DARŁOWO - KAROL PĘPLINO 2:1 (0:1)
BRAMKI: 0:1 Adam Gołąb (12), 1:1 Wiktor Sawicki (72), 2:1 Piotr Stołowski (83).
DARŁOVIA: Morawski - Borowski, Wisowaty, Polakowski, Kącki, Dudek, Łańko, Maciąg, Dywan, Jarosiewicz, Sawicki.
NA ZMIANĘ WSZEDŁ: Kotas (bramkarz) i Stołowski.
KAROL: Marcin Petrus - Patryk Lubański, Kostka, Gruszka, Hyjek, Gorzała, Pluta, Ziembiński, Gołąb, Karol Petrus, Gołaszewski.
NA ZMIANY WESZLI: Siutkowski, Kamiński, Michał Lubański, Bewersdorff, Janik, Żaczek.