IV POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN OSP

• autor: BUCEK81, 2017-02-10 09:11

W Kobylnicy rozegrano IV Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych. Do turnieju przystąpiło dziesięć drużyn z siedmiu gmin powiatu słupskiego. Zabrakło tylko przedstawicieli gminy Damnica i gminy Potęgowo. Trofeum zdobytego przed rokiem bronili strażacy z Pęplina, którzy również w tym roku byli faworytem do końcowego zwycięstwa. Dobrą dyspozycję pęplinianie potwierdzili już w meczach grupowych gdzie wygrali wszystkie mecze i awansowali do półfinału w którym zmierzyli się w bratobójczym meczu z OSP Rowy. Pomimo sporej przewagi drużyny z Pęplina mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym i o awansie do finału decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali strażacy z Pęplina i to oni cieszyli się z awansu do wielkiego finału. W nim OSP Pęplino zmierzyła się z OSP Główczyce. Obie drużyny spotkały się że sobą w fazie grupowej gdzie padł wynik 2:0 dla drużyny z Pęplina. Tym razem w regulaminowym czasie żadna z drużyn nie strzeliła bramki i o zwycięstwie w turnieju decydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali strażacy z Główczyce i to oni zostali zwycięzcami turnieju i w nagrodę będą reprezentowali powiat słupski na turnieju wojewódzkim.

MECZE GRUPOWE
OSP Pęplino - OSP Gardna Wlk. 4:1
OSP Pęplino - OSP Główczyce 2:0
OSP Pęplino - OSP Wrząca 2:1
OSP Pęplino - OSP Biesowice 3:0
PÓŁFINAŁ
OSP Pęplino - OSP Rowy 0:0 karne 3:2
FINAŁ
OSP Pęplino - OSP Główczyce 0:0 karne 1:2
SKŁAD OSP PĘPLINO
Marcin Petrus (bramkarz) oraz Karol Petrus, Patryk Lubański, Michał Lubanski, Robert Borowiński, Michał Nejman, Adam Gołąb i Szymon Gołaszewski.