statystyki szczegółowe

Aktualności

KLASA B: SŁUPIA - KAROL II 2:1

• autor: BUCEK81, 2017-05-13 17:27

W derbach gminy Ustka na szczeblu klasy B Słupia Charnowo w dramatycznych okolicznościach pokonała rezerwy Karola Pęplino 2:1 strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie. Obie drużyny przystąpiły do meczu osłabione brakiem kilku podstawowych zawodników.

więcej w rozwinięciu newsa...

Grające gołą "11" gospodarze objęli prowadzenie w 43 minucie po bramce Pawła Klimczuka. W drugiej połowie przez długi czas żadnej z drużyn nie udawało się ulokować futbolówki w bramce. Od 67 minuty charnowianie musieli radzić sobie w "10" po czerwonej kartce dla bramkarza Karola Misztala (nominalnie występuje na pozycji pomocnika), który w przeszłości grał w juniorach pęplińskiego klubu. Za ukaranego czerwoną kartką Karola Misztala między słupkami stanął Kacper Krawczyk i przez długi czas zachowywał czyste konto. Skapitulował dopiero w 90 minucie kiedy pokonał go Aleks Pawłowski. W tym momencie wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Niestety dla przyjezdnych w ostatniej akcji meczu piłkę do bramki skierował Piotr Bolek dając wygraną drużynie Słupi.

SŁUPIA CHARNOWO - KAROL II PĘPLINO 2:1 (1:0)
BRAMKI: 1:0 Paweł Klimczuk (43), 1:1 Aleks Pawłowski (90), 2:1 Piotr Bolek (90+2).
ŻÓŁTA KARTKA: Bolek (Słupia).
CZERWONA KARTKA: Karol Misztal (Słupia) w 67 minucie.
SŁUPIA: Misztal - Bolek, Grzegorz Książek, Adrian Książek, Starzec, Krawczyk, Lenkiewicz, Klein, Hawryluk, Karol Piątkowski, Klimczuk.
KAROL II: Dorawa - Pawłowski, Grzybowski, Kamiński, Matulewicz, Pigoń, Łukaszewicz, Konecki (78 Miłosz Tymecki), Kozłowski (46 Marsz), Czaszejko, Pardej.
SĘDZIOWAŁ: Tadeusz Jankowicz (Słupsk).