SPARING NR.3: KAROL MILAREX - GRYF II SŁUPSK 5:2

• autor: BUCEK81, 2018-08-09 17:36

W ostatnim meczu sparingowym przed startem nowego sezonu piłkarze Karola Milareksu Pęplino zmierzyli się z rezerwami słupskiego Gryfa (klasa B) i wysoko pokonali młodych słupszczan 5:2, a okrasą meczu była fantastyczna bramka strzelona z rzutu wolnego przez Karola Petrusa. W składzie słupskiego zespołu prowadzonego przez byłego reprezentanta Polski Pawła Kryszałowicza zagrało dwóch byłych zawodników pęplińskiego klubu (Dawid Dorawa i Hubert Foit). Goście przyjechali do Pęplina wzmocnieni trzema zawodnikami z kadry pierwszej drużyny (Kacper Bednarczyk, Krzysztof Wańdzio i Maciej Staniaszek). Nie pomogło to przyjezdnym, bo przez cały mecz inicjatywa należała do podopiecznych Piotra Górniewicza, który miał ostatnią szansę zobaczyć swoich podopiecznych w akcji przed środową inauguracją rozgrywek w słupskiej klasie okręgowej. Z pewnością pęplińśki trener będzie miał ból głowy z wystawieniem wyjściowej jedenastki, bo dzisiejszy mecz pokazał, że rywalizacja w drużynie jest duża i nikt nie zamierza odpuszczać. W dzisiejszym meczu kibice mogli być zadowoleni z postawy piłkarzy Karola Milareksu, którzy zagrali zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem z KS Damnica. Miejmy nadzieję, że pęplinianie równie dobrze, a nawet lepiej zagrają w ligowej potyczce z MKS-em Debrzno.

KAROL MILAREX PĘPLINO - GRYF II SŁUPSK 5:2 (2:1)
BRAMKI: 1:0 Dawid Dorawa (4 - samobójcza), 2:0 Karol Petrus (8 - wolny), 2:1 Kacper Bednarczyk (26), 3:1 Szymon Gołaszewski (50), 4:1 Paweł Gorzała (54 - wolny), 5:1 Karol Petrus (65), 5:2 Kacper Bednarczyk (82).
KAROL MILAREX: Groński - Patryk Lubański, Kostka, Michał Lubański, Bewersdorff, Kiełczykowski, Łochowski, Ziembiński, Gołąb, Karol Petrus, Gołaszewski.
NA ZMIANY WESZLI: Marcin Petrus (bramkarz) oraz Gruszka, Gorzała, Kamiński, Kostuch, Lange i Nevynnyi.
GRYF II: Dorawa - Zamaro, Panasiuk, Staniaszek, Kiełb, Wańdzio, Foit, Lutkiewicz, Bednarczyk, Bartczak, Wiśniewski.
NA ZMIANY WESZLI: Gawroński (bramkarz) oraz Gołębiewski i Rutecki.
SĘDZIOWALI: Wojciech Wit (Słupsk) jako główny oraz Sebastian Wasiuk (Słupsk) i Łukasz Jach (Słupsk) jako asystenci.

...