ZAPOWIEDŹ MECZU Z SOKOŁEM WYCZECHY

• autor: BUCEK81, 2018-08-16 21:19

Nie mają odpoczynku piłkarze słupskiej klasy okręgowej, którzy w środę zainaugurowali nowy sezon, a w weekend ponownie wybiegną na boiska, żeby rozegrać drugą kolejkę. Piłkarze Karola Milareksu Pęplino po raz drugi zagrają przed własną publicznością, a ich przeciwnikiem będzie spadkowicz z IV ligi - Sokół Wyczechy, który w pierwszej kolejce pokonał Myśliwca Tuchomie 2:1. Po spadku z IV ligi, gdzie podopieczni Tomasza Dołgowskiego zdobyli w całym sezonie zaledwie trzy punkty i odejściu najlepszego strzelca Łukasza Kościana do MKP Szczecinek było wiadomo, że o powrocie do IV ligi nie ma mowy. Co prawda pojedynek z Myśliwce udało się drużynie z Wyczech wygrać, jednak czy będą oni w stanie pokusić się o wygraną w Pęplinie. Wydaje się, że jeśli podopieczni Piotra Górniewicza zagrają przez 90 minut tak jak pierwszą połowę z MKS Debrzno to powinni odprawić z kwitkiem gości. Jak do tej pory obie drużyny zagrały ze sobą tylko dwukrotnie i było to w sezonie 2015/2016. Na boisku w Czarnem drużyna Sokoła wygrała 3:0, natomiast w rewanżu została wypunktowana w stosunku 5:1. Mamy nadzieję, że piłkarze Karola Milareksu nie pozwolą, aby pęplińska twierdza została zdobyta.

SŁUPSKA KLASA OKRĘGOWA no10.pl
 KAROL MILAREX PĘPLINO - SOKÓŁ WYCZECHY
 19.08.2018 (NIEDZIELA)
 PĘPLINO 57A (STADION GMINNY)