ZAPOWIEDŹ MECZU Z BRDĄ PRZECHLEWO

• autor: BUCEK81, 2018-10-05 09:37

W dziewiątej kolejce zmagań w słupskiej klasie okręgowej piłkarze Karola Milareksu Pęplino (10 miejsce, 10 punktów) zagrają na wyjeździe z Brdą Przechlewo (11 miejsce, 9 punktów). Mecz sąsiadów z ligowej tabeli zapowiada się niezwykle wyrównanie i dla obu jedenastek jest niezwykle ważny. Obie drużyny grają poniżej oczekiwań swoich kibiców i ewentualna wygrana w niedzielnej potyczce pozwoli na chwilę oddalić się od dolnych rejonów tabeli. Trudno wskazać faworyta tej potyczki i wytypowanie zwycięzcy tej konfrontacji jest bardzo ciężkie. Podopieczni grającego trenera Sylwestra Żmudy - Trzebiatowskiego w środę rozegrali 120 minut w Pucharze Polski z Bytovią II Bytów wygrywając 7:6. Bohaterem tej potyczki był doświadczony Michał Wirkus, który pięciokrotnie ulokował futbolówkę w bramce zostając bohaterem tego meczu. Ten obchodzący w poniedziałek 34 urodziny  pomocnik, to lider Brdy i głównie na nim opiera się gra przechlewian. Wyłączenie z gry tego zawodnika będzie z pewnością drogą do zwycięstwa drużyny Karola Milareksu, która ostatni raz z Przechlewa przywiozła komplet punktów... 15 lat temu. Od tamtej pory pęplińskiej drużynie nie udało się wrócić z tarczą z Przechlewa. Czy po 15 latach uda się podopiecznym Piotra Górniewicza odczarować przechlewskie boisko? Wierzymy, że tak będzie, chociaż o to z pewnością łatwo nie będzie, ponieważ pęplinianie zagrają w niedzielę osłabieni brakiem Piotra Daszkiewicza (wyjazd), Konrada Kiełczykowskiego (pauza za kartki), Rafała Kostki (wyjazd), Patryka Lubańskiego (kontuzja) oraz Daniela Ziembińskiego (kontuzja). Pierwszy raz w tym sezonie w meczowej kadrze znalazł się pozyskany z Gryfa Słupsk wychowanek naszego klubu Maciej Mazowiecki, który wrócił z Belgii i powinien być dużym wzmocnieniem pęplińskiej drużyny. Mecz z Brdą będzie pożegnalnym występem Pawła Gorzały, który przeprowadza się do Szczecina i tam będzie kontynuował swoją karierę w jednym z miejscowych klubów. Miejmy nadzieję, że Paweł Gorzała pożegna się z pęplińską drużyną wygraną.

SŁUPSKA KLASA OKRĘGOWA "no10.pl"
 BRDA PRZECHLEWO - KAROL MILAREX PĘPLINO
 07.10.2018 (NIEDZIELA)
 PRZECHLEWO, UL. SZKOLNA (STADION OSiR)