herb KAROL Pęplino
Słupsk, ul. Zielona 9

2017-02-19, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielne popołudnie na sztucznym boisku przy ul. Zielonej w Słupsku piłkarze Karola Pęplino rozegrali drugi mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Podopieczni Marka Godlewskiego za przeciwników mieli występujących na co dzień w klasie A piłkarzy Granitu Kończewo. Drużyna z Kończewa przystąpiła do meczu bez dotychczasowego trenera Piotra Jadłowskiego, który w piątek zrezygnował z funkcji trenera kończewskiego klubu. Mecz nie był porywającym widowiskiem, jednak na tym etapie przygotowań forma jest daleka od optymalnej. Pomimo nie najlepszej postawy piłkarze z Pęplina pewnie pokonali piłkarzy Granitu 2:0 po bramkach Szymona Gołaszewskiego i Konrada Kiełczykowskiego. Pęplinianie mieli jeszcze okazje na podwyższenie wygranej jednak zawodzili strzelecki. Drużyna z Kończewa grała ambitnie i starała się strzelić honorową bramkę jednak nie miała na to zbyt wielu klarownych okazji. Kolejny mecz sparingowy drużyna Karola rozegra w niedzielę (26 lutego) o godz.15:00 w Słupsku przy ul. Zielonej z liderem słupskiej klasy A (grupa II) Myśliwcem Tuchomie.

KAROL PĘPLINO - GRANIT KOŃCZEWO 2:0 (1:0)
BRAMKI: 1:0 Szymon Gołaszewski (7), 2:0 Konrad Kiełczykowski (72).
KAROL: Kozłowski - Siutkowski, Janik, Bewersdorff, Hyjek, Kiełczykowski, Pluta, Michał Lubanski, Gołąb, Karol Petrus, Szymon Gołaszewski.
NA ZMIANY WESZLI: Kamiński, Kostka, Patryk Lubański i Żaczek.
GRANIT: Okoński - Piskuła, Chylewski, Modziński, Jóźwik, Marcin Mościbrodzki, Janikiewicz, Katschke, Stachura, Jędrak, Roszak.
NA ZMIANY WESZLI: Sak, Kurdunowicz, Kędzior i Arcimowicz.
SĘDZIOWALI: Tadeusz Jankowicz (Słupsk) jako główny oraz Sebastian Nowak (Słupsk) i Rafał Kijowski (Słupsk) jako asystenci.